Jak dobrać garderobę dla młodej pani

Każdy ślub związany jest z wielkimi kosztami, nie ma znaczenia czy jest to ogromna huczna impreza czy mniejsze przyjęcie wśród najbliższych. Na koszty te składają się liczne elementy. Wśród nich wymienić trzeba przede wszystkim garderobę młodej pani. Co się na taki ubiór komponuje i gdzie to wszystko można kupić? Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika.

Najważniejszy wybór – kreacja ślubna

Podstawowym wyborem dla panny młodej jest rzecz jasna suknia do ślubu. Ma obowiązek ona doskonale podkreślać zalety urody kobiety, być komfortowa oraz oczywiście rewelacyjnie się prezentować. Salony ślubne oferują duże możliwości, jeśli chodzi o sukienki. Znaleźć w nich można mnóstwo propozycji, a wśród nich te w największym stopniu popularne. Kwalifikują się do nich suknie o konkretnym kroju, które będą pasować do odpowiedniego typu figury. Są to w głównej mierze suknie w klasycznym stylu, modele princessa, syrena oraz empire, a także suknie w kształcie litery a.

Dodatki do włosów

Fryzura ma ogromne znaczenie dla młodej pani, musi nie tylko wyglądać ładnie, ale przede wszystkim dobrze trzymać się w trakcie trwającej wiele godzin imprezy. Niezbędne jest wobec tego znalezienie dobrego fryzjera. Co więcej, liczą się również dodatki, które wplata się we fryzurę, na przykład welon ślubny. Niektóre panny młode całkowicie rezygnują z welonu, ale jest on z całą pewnością ważną częścią całego stroju, o praktycznie tradycyjnej formie. Oprócz welonu konieczne mogą okazać się ozdoby do włosów, które zresztą również oferują salony sukien ślubnych.

Bielizna i obuwie

Bielizna musi być rzecz jasna dokładnie dopasowana. Jest bardzo istotna nie tylko, jeżeli chodzi o spodni ubiór pod kreację, ale zwłaszcza ma znaczenie podczas poślubnej nocy z mężem. Szukając butów należałoby kupić takie, które będą nie tylko ładne, ale również jak najwygodniejsze. Trzeba przecież pamiętać, że stopy będą musiały wytrzymać w nich kilkanaście godzin intensywnej zabawy. Warto zatem zamiast bardzo wysokich szpilek wytypować bardziej praktyczne buty na mniejszym obcasie. Suknie ślubne najładniej prezentują się w połączeniu z butami na obcasie, zatem wszelkie płaskie obuwie nie powinno być brane pod uwagę.

Inne propozycje

Wlicza się do nich w głównej mierze biżuterię, która warto by była skromna i tylko subtelnie podkreślała kreację i cały wygląd młodej pani. Pamiętać należy o tym, aby pasowała później do włożonej na palec obrączki. Oprócz tego nieodłącznym dodatkiem jest wiązanka kwiatów dla pani młodej. Do wyboru jest bardzo dużo możliwości, przed podjęciem decyzji dotyczącej bukietu i planowaniu kompletnego wystroju należy zdać sobie sprawę z tego, że niektóre kwiaty są możliwe do kupienia tylko w konkretnym sezonie.

Suknie ślubne Warszawa

Dodaj komentarz