Jak grać żeby wygrać?

Ostawianie meczy nie jest już takie oczywiste jak kiedyś. Teraz dochodzi cały szereg możliwości, można typować na przykład wynik do przerwy. Możemy również obstawić jaki będzie dokładny wynik meczy, który z graczy najpierw strzeli gola, czy to która drużyna awansuje do kolejnego etapu danej imprezy. Wśród zakładów obstawianych za pośrednictwem eToto wciąż przeważa jednak tradycyjny model typowania, określający wygraną, przegraną lub remis w danym meczu.

Typowanie meczów jest bardzo trudne. Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na konkretny wynik. Często nasze wybory podczas typowania są ukierunkowane intuicją lub przeczuciem. W przypadku etoto Artykuły bardzo często radzą nam co brać pod uwagę w czasie typowania. Często jednak podczas samego typowania w grę wchodzą duże emocje, zwłaszcza podczas zakładów na żywo, co utrudnia nam zachowanie zimnej krwi i przeprowadzenia chłodnych kalkulacji.

Doświadczeni gracze wiedzą, że na wygraną ma skład bardzo wiele różnych składowych. Konieczne jest połączenie ze sobą różnych okoliczności, dokładnej analizy oraz chociaż odrobiny szczęścia.

Co należy wziąć pod uwagę zanim obstawimy konkretny wynik meczu?

Chcąc wytypować określony wynik powinniśmy wziąć pod uwagę następujące dane:

  • składy drużyn, które biorą udział w spotkaniu,
  • kontuzje zawodników, ich kondycja, zmęczenie, możliwości,
  • prognozy specjalistów z danych dyscyplin,
  • miejsce drużyn w tabeli,
  • ranga meczu.

Biorąc pod uwagę te wytyczne jesteśmy w stanie ocenić, która drużyna ma większe szanse na zwycięstwo. Nigdy jednak nie ma możliwości zabezpieczenia się przed nagłymi sytuacjami, takimi jak niespodziewana kontuzja, czy zmiana składu drużyny. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć do końca tego, co się wydarzy. Dlatego zakłady bukmacherskie to zawsze duże ryzyko.

Wielu graczy poszukuje sposobu na zwiększenie swojej skuteczności oraz powiększenie szans. Niektórzy twierdzą, że opracowanie własnego systemu przynoszącego regularne wygrane jest możliwe. Niektórzy gracze dostrzegają znaczne możliwości w zakładach systemowych. Ich główna zaleta polega na tym, że nie wszystkie obstawione typy muszą być wygrane, aby wygrać zakład. Są to specjalne systemy 2 z 4, lub 3 z 4. To oznacza, że aby odnieść sukces musimy mieć 2 lub 3 dobrze wytypowane spotkania. Niektóre zakłady tego typu dają możliwość rozpisania typów na pewne i niepewne. Sami oceniamy, które ze zdarzeń jest dla nas pewniakiem, a co do którego możemy się mylić. Kiedy trafimy nasz pewnik możemy liczyć na dodatkowy zysk.

Normalne w obstawianiu zakładów jest popełnianie błędów, zwłaszcza w przypadku osób rozpoczynających przygodę z typowaniem. Niektóre osoby decydują się na typowanie tego samego wyniku meczu na kilku kuponach. W takim przypadku możemy stracić wszystkie nasze zakłady, gdy jeden mecz pójdzie nie po naszej myśli.

Kluczowe w typowaniu zakładów jest zachowanie zdrowego rozsądku i nie wydawaniu fortuny na zakłady. Bardzo łatwo jest przekroczyć granicę, poza którą zakłady okazują się studnią bez dna.

Dlaczego warto skorzystać z oferty eToto?

EToto jest bukmacherem działającym na krajowym rynku już 7 lat. Jest to firma działająca całkowicie legalnie, oferująca zakłady stacjonarnie oraz online. Pomimo tego, że jest to wciąż mały bukmacher na rynku to systematycznie stara się polepszyć swoją ofertę i zdobywać nowych klientów. Końcówka roku 2017 przyniosła eToto znaczące zmiany w funkcjonowaniu. Nowe logo, strona internetowa i wiele ciekawych udogodnień jest obietnicą ciekawych propozycji dla graczy w przyszłości. Firma dynamicznie się rozwija i nawiązuje coraz ciekawsze współprace w świecie sportu.

EToto oferuje już możliwość oglądania wielu spotkań oraz statystyk na żywo. Wciąż poszerzana jest również oferta dyscyplin sportowych. Całą ofertę wzbogacają różne dostępne zakłady specjalne. Dla najbardziej lojalnych graczy eToto posiada ofertę w postaci programu Liga VIP. Tutaj uzyskujemy pomoc w postaci osobistego asystenta, ekskluzywnych ofert oraz priorytetowych wypłat na konto bankowe.

One thought on “Jak grać żeby wygrać?”

Dodaj komentarz