Odkurzacz piorący Clean King – sprawdź cenę oraz opinie

Ostatnio natknęłam się gdzieś na stronie poradnikowej, na opinię młodej mamy, która bardzo polecała dobrej jakości odkurzacz, a właściwie urządzenie wielofunkcyjne piorące. Moja, naturalna i nieskrywana ciekawość nakazała mi szybkie uzyskanie szczegółowych informacji na jego temat. Ciekawa byłam, czy rzeczywiście mowa o urządzeniu doskonałym, czy też kolejny producent wypuścił na rynek swój produkt, podobny do dziesiątek tego typu przedmiotów, a o jego jakości ma świadczyć profesjonalny wygląd i cena? Informacje o odkurzaczu Clean King, bo taką nazwę nosi ten cud sprzątający…znalazłam, owszem, ale moja dociekliwość zaprowadziła mnie do kontaktu z oficjalnym dystrybutorem odkurzacza na teren Polski, firmą Clavam. Umówiłam się chętnie na spotkanie z panią Marzeną Cieślak, doświadczoną przedstawicielką firmy Clavam, aby moje pytania i wątpliwości zostały w rzeczowy sposób rozwiane.

Odkurzacz Clean King – jak działa?

Po kontakcie elektronicznym przyszedł czas na rozmowę w cztery oczy. Spotkałam się z panią Marzeną Cieślak w niewielkiej, urokliwej kawiarni na obrzeżach miasta, gdzie podają najlepsze espresso w promieniu pięćdziesięciu kilometrów. Połączyć przyjemne z pożytecznym – doskonałość. Gdy obydwie zjawiłyśmy się na miejscu, od razu przeszłam do zadawania pani Marzenie pytań na temat działania Clean King. Zapytałam konkretnie, co to właściwie jest Clean King i jak działa? Odpowiedź, którą uzyskałam, znacznie wyczerpała temat:

– Pani Aniu, jak pani zdążyła się już pewnie zorientować, Clean King jest odkurzaczem, jednak nie takim zwykłym, nie jest również odkurzaczem piorącym. Clean King, którego jedynym, oficjalnym dystrybutorem w Polsce ma przyjemność być firma, w której pracuję, jest wielofunkcyjnym urządzeniem, sprzątającym. Oczywiście, można nazywać go odkurzaczem, tak samo jak mopem… automatycznym, nawilżaczem, odświeżaczem powietrza, urządzeniem piorącym do tapicerek i dywanów.

Zapytałam panią Marzenę, co to znaczy, że Clean King może być nazywany na tyle sposobów i przypomniałam, aby wyjaśniła mi szczegółowo sposób działania urządzenia.

– Oczywiście, odkurzacz Clean King może być nazywany odkurzaczem na sucho lub na mokro, gdyż taką funkcję posiada – rzekła, z radością w głosie przedstawicielka. Jednak to tylko nieznaczna część jego przydatnych funkcji. Innowacyjny system czyszczący oraz zastosowane filtry sprawiają, że po użyciu odkurzacza Clean Kinga oddychamy świeżym, czystym powietrzem we wnętrzach. Szczegółowy proces działania prezentowany jest na pokazach dla naszych klientów, gdzie można na żywo zobaczyć urządzenie oraz sprawdzić jego działanie i funkcje. Zachęcam, aby przyjść i przekonać się.

W jaki sposób można nabyć Clean Kinga?

Czytając na temat urządzenia, natknęłam się na informację, według której firma Clavam działa w oparciu o techniki sprzedaży bezpośredniej, a to oznacza, że klienci, zapraszani na pokazy działania produktu, mogą na miejscu dokonać zakupu urządzenia. Zapytałam więc panią Cieślak, czy pokazy w dobie sklepów internetowych to nie przeżytek oraz, czy to prawda, że opinie na ich temat są nieprzychylne.

Pani Marzena twierdzi, że: – Pokazy produktów, odbywające się w wielu krajach, są obok formy zakupów internetowych, wciąż popularną formą nabycia produktów. Obydwa rodzaje sprzedaży nie przeszkadzają sobie, gdyż dotyczą zupełnie innych aspektów relacji z klientem. Dzięki sprzedaży bezpośredniej, którą realizuje firma Clavam, możemy mieć bezpośredni kontakt z klientem, a w czasie pokazu przedstawiamy wszystkie zasady działania i użytkowania produktu. W internecie można przeczytać o zaletach, natomiast na żywo, osobiście zobaczyć i przekonać się o wysokiej jakości oferowanego produktu. Owszem, zdarzają się złe opinie, które zaburzają  dobre imię naszej firmy, zasadność wykonywania pokazów… Jednak nie są one wiążące, gdyż opierają się jedynie na domniemaniach i przypuszczeniach, a zwykle negatywnie wypowiadają się osoby, które wpadły w pułapkę oszustów, podszywających się pod prawdziwego dystrybutora. Ostrzegam jednocześnie, aby zwracać uwagę na podróbki oraz nieuczciwych przedstawicieli, którzy swoim karygodnym zachowaniem niszczą pozycję uczciwych sprzedawców.

Czy kupowanie na pokazach jest bezpieczne dla konsumenta?

Nie ukrywając, że spotkałam się z właśnie tego typu opiniami, postanowiłam przekonać się, czy według opinii oficjalnego przedstawiciela, udział i dokonywanie zakupów na pokazach produktów jest legalny, a zawarta umowa jest obowiązująca z punktu widzenia przepisów prawnych.

Odpowiedź pani Marzeny zdecydowanie mnie uspokoiła, bo przyznam szczerze, że Clean King mnie zachwycił i zastanawiam się nad kupnem tego cudownego urządzenia. Oto, co radzi pani przedstawicielka:

– Będąc uczestnikiem pokazu, przede wszystkim zaznaczę, że nie jest się zobligowanym do dokonania zakupu. Pokaz jest formą prezentacji produktu z przedstawieniem jego praktycznego zastosowania, jest spotkaniem zupełnie dobrowolnym i nienaruszającym niczyich dóbr, ani interesów. Nie ma więc podstaw, by twierdzić, że może być nielegalny. Decydując się na zakup produktu, podpisujemy umowę konsumencką, która obowiązuje w mocy prawa, a kupujący, zgodnie z obowiązującymi przepisami ma prawo odstąpić od umowy w przewidzianym terminie. Kupując „odkurzacz” Clean King, otrzymuje się aż trzyletnią gwarancję na produkt.

Kilka słów o funkcjach Claean King-a.

Coraz bardziej zachwycona urządzeniem i spokojna o formę jego zakupu, chcę poruszyć kwestię ceny. Koszt urządzenia nie jest niski, bo należy liczyć się z wydatkiem rzędu 6900 zł. Ale kiedy pomyślę o jego funkcjonalności, logicznie układ mi się ona w całość wraz z ceną. O potwierdzenie mojej, śmiałej teorii pytam panią Marzenę, która widocznie rozentuzjazmowana moim zainteresowaniem, chętnie tłumaczy moje spostrzeżenia, sugeruje też dokładniejsze wyjaśnienie tematu.

– Pani Aniu, pani koncepcja jest jak najbardziej trafna, pozwolę sobie jednak dodać, iż cena Clean Kinga ukształtowana została najwyższej jakości materiałami, wykorzystanymi do stworzenia produktu, dużym zaangażowaniem w procesie produkcyjnym, aby każde urządzenie było wykonane z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół. Zależy nam, niemieckiemu producentowi również, aby każdy Clean King działał bez zarzutu przez wiele lat. Koszty produkcyjne nie są niskie, a jakość musi kosztować. Jednak wybierając produkt z najwyższej półki, można mieć pewność jego niezawodności i funkcjonalności.

Rozmowa nasza zdecydowanie rozwiała moje obawy i wątpliwości, jednak w drodze podsumowania, poprosiłam panią Cieślak, aby przypomniała mi najważniejsze funkcje Clean Kinga.

– Podsumowując więc, Clean King odkurza na sucho, jak standardowy odkurzacz, lecz wyróżnia się dużą mocą ssania (2600W), dzięki czemu jego praca jest szybka i wydajna. Odkurzanie na mokro to doskonałe rozwiązanie. W pracach z wykorzystaniem wody, Clean King wykorzystuje pojemnik, w którym gromadzi brudną wodę, pozostałą po wyczyszczeniu powierzchni, nie dopuszczając do kontaktu z przechowywaną oddzielnie, wodą czystą. Pranie dywanów i tapicerek samochodowych jest z nim łatwe i szybkie. Dzięki funkcji osuszania, można szybko cieszyć się świeżymi, czystymi i suchymi tekstyliami. Bardzo przydatną funkcją Clean Kinga jest możliwość odświeżania pościeli wełnianej, dzięki czemu środowisko snu jest wolne od alergenów.

Zdecydowanie pozytywne wnioski.

Moja wiedza o Clean Kingu jest już spora, jednak żegnając się z przedstawicielką dystrybutora produktu, firmy Clavam, panią Marzeną Cieślak, obiecuję pojawić się na najbliższym pokazie odkurzacza, organizowanym w niedalekiej okolicy. Chętnie zobaczę na żywo, jak działa ten super wynalazek i osobiście spróbuję, czy rzeczywiście zachwyca świetna jakością i dopracowaniem. Kto wie, jeśli spodoba mi się rzetelność firmy Clavam, może skuszę się na oferowane przez nich naczynia Venice lub masującą matę Casada, które podobno są produktami bardzo wysokiej klasy. Każdemu, kto potrzebuje urządzenia, które pierze, sprząta, czyści i filtruje, zdecydowanie polecam Clean King, na razie radzę teoretycznie, jednak niedługo dorzucę opinię praktyczną.

Dodaj komentarz