Popularne dekoracje ślubne

Dzień ślubu dla wielu osób to jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Przyszłe pary młode pragną, aby w czasie ślubu wszystko wypadło idealnie. Miesiącami planowane są dekoracje, wybór zespołu, sali, sukni oraz garnituru. Do dnia ślubu dogrywane są liczne szczegóły takie jak kwiaty, ozdoby, samochód, kamerzysta, fotograf oraz inne niezbędne podczas przyjęcia weselnego atrakcje.

Gdy przyszli małżonkowie zdecydują się na odpowiedni kościół i wybiorą salę rozpoczynają zastanawiać się na wizją całej uroczystości. Często korzystają z pomocy profesjonalnych florystek, które oferują wsparcie w zakresie stworzenia efektownych aranżacji ślubnych.

Pomysłowe dekoracje ślubne

Obecnie cała uroczystość ślubu oraz wesele są planowane w wybranym stylu. Wiele osób stawia na swojskość i wybiera wesela w góralskim lub ludowym stylu. Dużo par decyduje się także na eleganckie bankiety w nowoczesnym wydaniu. Profesjonalne florystyki doradzają wybór właściwego stylu na cała uroczystość i pomagają przygotować odpowiednie dekoracje ślubne.

Obecnie wiele par młodych decyduje się na ślub na łonie natury. Bliskość drzew, potoków lub piękny sad to marzenie wielu przyszłych małżeństw, w którym można wypowiedzieć sakramentalne ,, tak” . Do najczęściej wybieranych stylów uroczystości ślubnych zaliczymy:

  • stylowy – elegancki pałacyk, zabytkowy samochód, pianista w smokingu i czerwone dywany
  • na luzie – muzyka nowoczesna, największe hity muzyczne z tego roku królują na parkiecie, ubiór wygodny, mile widziane jeansy
  • american dream – rock’n’roll, twist i zabawa w stylu lat 60-tych, kabriolet oraz motyw słynnego napisu ,, Just Married”
  • historyczny – kareta, białe konie, zamek oraz bogata suknia ślubna i szykowny smoking
  • regionalny – tradycyjne stroje, ozdoby i muzyka, najczęściej wesele odbywa się w skansenie
  • góralski – karczma, bryczka, stroje góralskie oraz liczne zabawy przy góralskiej kapeli
  • ekstremalny – wspólne skoki na spadochronie, ślub na szczycie góry i ekstremalne warunki podczas uroczystości

Pomoc florystyki

Doświadczone florystyki proponują przyszłym nowożeńcom pomoc w doborze ozdób, kwiatów oraz dodatków na uroczystości weselne. Obecnie często organizuje się wesela z kolorem przewodnim. Mocny akcent kolorystyczny łączony z bielą tworzy doskonałą oprawę uroczystości. Florystka pomaga wybrać odpowiednie kwiaty, kompozycję oraz dekoracje ślubne.

Dekoracje ślubne to głównie kwiaty i ozdoby weselne, najważniejszym elementem jest wiązanka panny młodej. Oprócz tego na weselu królują liczne dodatki kwiatowe w kościele, na samochodzie pary młodej i na sali weselnej. Liczne stroiki, wieńce oraz kosze kwiatowe to najbardziej pożądane ozdoby. Coraz częściej Państwo Młodzi decydują się na dodatki świec, metalowych lampionów i latarni. Ciekawym rozwiązaniem są drewniane i metalowe ozdoby oraz balony napełnione helem w przeróżnych odcieniach i barwach.

Dodaj komentarz