garnki venice 19 pearl collection zobacz cene i opinie

Prezentacje i pokazy firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) – szansą na zakup markowego sprzętu!

Oferta urządzeń domowych, której przyjrzymy się z bliska
W dzisiejszym wywiadzie porozmawiamy z pracownikiem firmy Clavam Sp. z o.o., panią Anną Małecką, która przybliży naszym czytelnikom działanie spółki oferującej wysokiej jakości (ale także o wysokiej cenie!) sprzęt gospodarstwa domowego, głównie podczas pokazów i prezentacji. Czy ta forma nadal przyciąga i jest skuteczna ? Czy wypowie się także odnośnie kontrowersyjnych kwestii (takich jak: cena, zarzuty o niską jakość, podróbki) ?
Przekonajmy się!

P: Proszę nam przybliżyć wizerunek firmy Clavam Sp. z o.o. i gamę produktów, jakie oferuje.

Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego. Teraz realizujemy trzy kampanie: dla producenta garnków marki Venice będących krokiem ku gotowaniu przyszłości, dla Producenta odkurzaczy Clean King, które cieszą się doskonałą opinią wśród alergików, gdyż służą nie tylko do tradycyjnego usuwania kurzu, ale także myją podłogę, w tym drewnianą, betonową czy linoleum oraz piorą dywany i tapicerki oraz dla Casady, producenta mat wibrująco- masujących BodyShape.

P: Dlaczego klienci powinni sięgnąć po produkty tych marek skoro na rynku jest wielu innych producentów ?

Jeśli ktoś jest klientem wymagającym, stawiającym jakość i trwałość urządzeń ponad pozornie atrakcyjną cenę, zdecydowanie będzie zadowolony z produktów, które dystrybuuje firma Clavam Sp. z o.o.. Akcesoria wszystkich obsługiwanych przez nas linii cieszą się dobrymi opiniami wśród klientów. Ponieważ Sprzedajemy urządzenia na większą skalę, właściciele marek chętnie oferują nam zniżki, skutkiem czego ten sam produkt o doskonałych standardach kupiony na jednym z naszych pokazów może być tańszy względem ceny wyjściowej. Poza tym możemy się pochwalić naprawdę długimi okresami gwarancyjnymi. Także w razie awarii realizujemy wymianę towaru w krótkim czasie.

P: Pokazy garnków, kołder, materacy są w naszym kraju znane od przynajmniej dwóch dekad.
Czy nadal są opłacalne ?

Oczywiście. Gdyby nie były, firmy dawno odeszłyby od tego typu sprzedaży i promocji. Choć wielu klientów stawia na szybkość i łatwość zakupu (świadczy o tym popularność zakupów w sieci) niektórym wyborom dobrze poświęcić jest więcej czasu, zwłaszcza jeśli ma to być sprzęt służący lata, a nie jeden czy dwa sezony. Pokazy prezentujące, tak jak firmie Clavam Sp. z o.o., garnki Venice, odkurzacze Clean King czy maty masujące, cechuje wysoki poziom profesjonalizmu oraz rzetelność. Nie sprzedajemy kota w worku- sprzętów można dotknąć, sprawdzić ich działanie, zadać dodatkowe pytania. W dzisiejszym świecie, gdzie liczy szybki zarobek metody opierające się na budowaniu relacji, poświęcaniu czasu na rozmowę z klientem są rzadką wartością.

P: Wszystko brzmi cudownie. Jednak przyzna Pani, że pod adresem tej formy sprzedaży jak i konkretnych produktów pojawiają się również zarzuty ?

Owszem, takie jest prawo rynku. Jednak przeważnie okazuje się, że osoby, które kierują negatywne uwagi, nie są ani naszymi klientami, ani nie znają szczegółowo założeń firmy. Często bazują na negatywnych doświadczeniach z innymi firmami działającymi na podobnej do nas zasadzie.

P: Jaki jest najmniej uzasadniony zarzut, z jakim się pani spotkała ?

Na przykład, że na pokazach sami sprzedajemy podróbki własnych produktów. Polityką firmy jest gwarancja jakości, dobra relacja z klientem oraz rzetelność. Jako firma sami musimy toczyć walkę z nieuczciwą konkurencją, która oferuje produkty nieoryginalne, bardzo często organizując pół-legalne pokazy, podszywając się pod pracowników firmy Clavam Sp. z o.o.. Na legalnych pokazach organizowanych przez nas klienci mają możliwość nabycia wyłącznie urządzeń wykonanych z najwyższych surowców, posiadających atesty, o niskiej awaryjności.

P: Skąd wiadomo, że pokaz, na który się udaliśmy jest autoryzowany przez firmę Clavam Sp. z o.o. ?

Na pewno czujność klientów powinna wyostrzyć podejrzanie niska cena. Zarówno na stronie producenta jak i na oficjalnym pokazie obowiązuje spójność cenowa. Jeśli oferujemy rabaty, nigdy nie będą one wysokości połowy ceny wyjściowej albo więcej. Biorąc pod uwagę koszty produkcji i surowców nie można za oryginalny produkt zaoferować kilkakrotnie niższej ceny. Można to natomiast zrobić, jeśli sprzedaje się podróbkę wizualnie udającą oryginał. Oszuści próbują głównie swoich sił w internecie, ponieważ tam nie ma możliwości bezpośredniej konfrontacji, a produkt ogląda się wyłącznie na monitorze komputera. Dlatego jako wieloletni pracownik firmy przestrzegam przed szukaniem okazji w sieci. Pewność, że kupujemy produkt, którego poszukujemy, dają jedynie zakupy na autoryzowanych stronach producenta i oczywiście na naszych pokazach.

P: Czyli pogłoski o słabej jakości, upychaniu podróbek są wynikiem działania podszywających się oszustów ?

Dokładnie tak jest. Prawdziwi klienci, którzy zakupili od nas markowe produkty, często wracają, by zainteresować się aktualną ofertą, a także zostawiają pozytywne opinie, w których podkreślają nie tylko praktyczność nabytych produktów, ich innowacyjność, ale także estetyczny design.
Firma Clavam Sp. z o.o. jest także znana z przyjaznych relacji z klientami.

P: Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Tym akcentem pozwalającym optymistycznie spoglądać w przyszłość marek oferowanych w Państwa firmie chciałabym zakończyć naszą rozmowę.


Podsumowanie

Tak zakończyła się rozmowa z pracownikiem firmy Clavam Sp. z o.o., panią Anną Małecką, podczas której zapewniła o uczciwej polityce firmy i zdementowała krzywdzące plotki. Jednocześnie zwracając uwagę na nieuczciwość oszustów internetowych przypomniała o ostatnimi czasy bagatelizowanej prawdzie: że perfekcyjna jakość ma swoją cenę. Rzeczowy styl wypowiedzi ekspertki zachęcił nas do przybliżenia aktualnej oferty firmy.

Odkurzacze Clean King to urządzenia zapewniające kompleksową dbałość o czystość w Państwa domu. Odkurzacze są rewelacyjnym wyborem zwłaszcza, gdy mamy w domu alergika lub astmatyka. Z odkurzaczem Clean King oczyścisz powierzchnie gładkie, dywany, wykładziny jak również wypierzesz dywan lub tapicerkę. Odkurzacze Clean King bardzo często wybierane są przez rodziny z małymi dziećmi, ponieważ częste stosowanie pozwala utrzymać dom sterylnym. Sprawdzą się także, jeśli mamy pupila, który lubi zostawiać sierść.

Garnki Venice – wykonane ze stali nierdzewnej, umożliwiające gotowanie na parze, smażenie bez tłuszczu oraz rozmrażanie no-frost. Dzięki tym procesom kulinarnym zachowasz niezbędne witaminy i minerały, które w tradycyjnym gotowaniu są zabijane przez zbyt wysoką temperaturę. Garnk Venice są doskonałe dla rodzin z dziećmi lub osób, które podążają za trendami w kuchni i cenią przyrządzanie smacznych, zdrowych i niskokalorycznych dań.

A po dniu ciężkiej pracy – czas na masaż. Teraz to możliwe w domowym zaciszu z wibracyjną matą BodyShape. Wyposażona 10 pól wibracyjnych, podzielonych na 5 stref pozwala odprężyć napięte mięśnie. Dodatkowym atutem jest funkcja rozgrzewania, która przyda się, jeśli w domu właśnie kogoś przewiało. Mata wibrująca jest prosta w użyciu, dlatego jest szczególnie polecana jako prezent dla osoby starszej.

Więcej na stronie: https://pieknojestwtobie.com/pokazy-i-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-opinie-sposob-na-dane-zakupy/

Dodaj komentarz