Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania Beaba Babycook

 Przygotowanie posiłków dla rodziny nie musi być czasochłonne. Nawet, jeśli w domu mieszkają małe dzieci, ich rodzice nie są skazani na wielogodzinne często monotonne obowiązki w kuchni. Z nowoczesnym urządzeniem do gotowania na parze i miksowania Beaba Babycook każde takie przygotowane danie może być zarówno pyszne, jak i zdrowe. Sprzęt ten dzięki temu, że ma wiele funkcji, nadaje się zarówno do przyrządzania pełnowartościowych obiadów, jak i deserów. Jedno urządzenie, które między innymi: sieka, rozmraża, miesza, podgrzewa czy gotuje na parze, jest niezwykle pomocne w domu, gdzie rodzice muszą zajmować się niemowlęciem. Sporządzone w ten sposób dania są treściwe, nadają się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest to sprzęt kuchenny, o który najczęściej pytają rodzice niemowląt. Sprawdzi się w domu w momencie przechodzenia malucha na bardziej stałą dietę.

Dlaczego warto się nad nim zastanowić?

W czasie poszerzania diety niemowlętom często gotuje się dania na parze, jest to doskonała forma przyrządzania posiłków, zdrowa, lekkostrawna, zawierająca witaminy i minerały. Francuska marka Beaba Babycook specjalnie tak zaprojektowała swoje kuchenne urządzenia, żeby ta funkcja mogła być tam łatwo dostępna. Przede wszystkim jest to metoda gotowania, która nie zajmuje zbyt wiele czasu i energii. Maszyna została tak zaprojektowana, żeby było zmieścić się tam różne warzywa, owoce czy mięso. Za pomocą wygodnych, zrozumiałych przycisków ustawia się ją na tryb gotowania na parze, wybiera czas i czeka, jak danie zostanie przygotowane. Sprzęt przeszedł wiele testów przed tym, jak został wprowadzony na rynek, jest bezpieczny zarówno dla gotującego, jak i dla innych sprzętów kuchennych i samej kuchni. Można go używać także w podróży, na campingach, domkach letniskowych, wszędzie tam, gdzie jest okazja do tego, żeby przygotować dziecku posiłek. Urządzenie łatwo jest rozłożyć, a następnie w nowym miejscu złożyć.

Lepsza organizacja w kuchni

Urządzenie wielofunkcyjne to szansa na to, żeby w pomieszczeniu kuchennym były tylko te sprzęty, które faktycznie się w życiu codziennym przydają. Marka Beaba Babycook zapewnia odpowiednią organizację miejsca na blacie kuchennym. Sprzęt nie zajmuje zbyt wiele wolnej przestrzeni. Pojemność umieszczonego tam dzbanka jest dość duża, dlatego przygotowywane danie można rozłożyć w czasie i podawać przez kilka dni. Przez to, że urządzenie zostało wyprodukowane między innymi ze stali nierdzewnej, jest trwałe i odporne, dłużej przyda się w dobrze zorganizowanej kuchni.

Dodaj komentarz