Wybierz obuwie medyczne drLeon

Starannie zaprojektowane obuwie medyczne drLeon minimalizować ma dyskomfort związany z wielogodzinną pracą na nogach. Z uwagi na niezwykłe właściwości obuwia jest ono wybierane przez personel medyczny, gastronomiczny, czy osoby związane z branżą kosmetyczną. Technologia odpowiedzialna za komfort stóp znajdujących się w obuwiu to składowa kilku czynników. Jakich?

Buty dopasowane do potrzeb stóp

Zastosowane w obuwiu medycznym drLeon rozwiązania wspierać mają naturalne ułożenie stóp, a tym samym dbać mają o naturalną postawę ciała. Piankowa warstwa na spodzie podeszwy perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu stopy sprawiając, że ma ona podparcie w najważniejszych dla siebie punktach. Dodatkowo warstwa ta odpowiedzialna jest za amortyzację kręgosłupa i stawów podczas poruszania się w pracy. Poszczególne modele obuwia medycznego od drLeon posiadają również specjalną wkładkę antypoślizgową, która minimalizować ma możliwość niebezpiecznego upadku na śliskiej powierzchni.

Na uwagę zasługuje również pokrycie wkładki wewnątrz butów. Zamszowa tkanina w produktach drLeon pozwala na stworzenie najlepszych warunków stopom, które przebywając w obuwiu medycznym nie męczą się i zachowują w naturalny sposób. Jej zadaniem jest minimalizowanie ryzyka wystąpienia otarć i odcisków, a także niekontrolowanych przesunięć stopy. Wybrane modele butów posiadają również specjalną technologię ułatwiającą korzystanie z obuwia osobom z halluxami. Elastyczny materiał dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy, nie ocierając jej i nie powodując dyskomfortu. Zaprojektowane przez drLeon obuwie medyczne stanowi odpowiedź marki na potrzeby wszystkich osób pracujących w pozycji stojącej.

Bezpieczeństwo i komfort nawet po kilku godzinach pracy

Dedykowane kobietom i mężczyznom obuwie medyczne projektowane jest według najwyższych standardów. Również kształt wkładek opracowywany jest tak, by najlepiej wspierać naturalną budowę stopy, a tym samym zapewniać jej maksymalną wygodę. Specjalne zagłębienie pod piętą oraz technologia wspierająca łuk poprzeczny stopy odpowiedzialne są za jej stabilność oraz naturalne ułożenie. Dzięki temu użytkownik może pewnie poruszać się w swoim obuwiu, nie tracąc równowagi nawet podczas intensywnego marszu.

W odróżnieniu od całkowicie płaskich butów obuwie medyczne drLeon pomaga utrzymać właściwą kondycję stawów i zapobiega ich bólowi nawet przy wielogodzinnej pracy w pozycji stojącej. Fabrycznie zaprojektowane wgłębienia na stopy ułatwiają użytkownikowi umieszczenie ich w swoim obuwiu tak, by jak najlepiej wspierać naturalną postawę ciała i dbać o wygodę. Do technologii wykorzystywanych w obuwiu medycznym drLeon zaliczyć można również żelową warstwę w podeszwie. Jej zadaniem jest masowanie stóp użytkownika przy każdym kroku, jednocześnie dbając o stabilność postawy ciała. Efekt bólu, mogący powstać przy długotrwałym chodzeniu, natychmiastowo minimalizowany jest przez żelową wkładkę. Ta, w połączeniu z zamszową tkaniną wewnątrz butów pełni rolę komfortowego otulenia stóp użytkownika.

Dodaj komentarz