garnki venice 19 pearl collection zobacz cene i opinie

Znakomite garnki firmy Venice 19 Pearl Collection – cena i opinie

Z pewnością każda Pani domu marzy o tym, aby mieć w swojej kuchni elegancki i funkcjonalny komplet porządnych garnków. Garnki są podstawowym zaopatrzeniem każdej kuchni. Często zastanawiamy się jakie wybrać. Obecnie na rynku jest bardzo szeroka oferta dostępnych garnków. Niewątpliwie prym wiodą garnki Venice Pearl Collection. Są to garnki typu premium.

Garnki Venice Pearl Collection

Venice Pearl Collection to markowe garnki charakteryzujące się bardzo wysoką odpornością. Wykonane są z materiałów najlepszej klasy. Uważane są powszechnie za ,,niezniszczalne”. Trudno jest je uszkodzić. Dodatkowo są odporne na zarysowania i praktycznie niemożliwe jest, żeby garnki się zużyły. Garnki Venice wyprodukowane są z bardzo mocnych i trwałych metali nierdzewnych. Metale te są łatwe w czyszczeniu. Garnki można myć w zmywarce, nie wpływa to na ich zużycie. Niska porowatość materiału, z którego zostały stworzone, sprawia że garnki nie brudzą się tak szybko w porównaniu z garnkami oferowanymi przez innych producentów. Garnki Venice są bardzo funkcjonalne.

Garnki Venice – przeznaczenie 

Garnki Venice są przeznaczone do :

  • gotowania (także gotowanie w systemie wieżowym, które umożliwia gotowanie w jednym czasie i na jednym palniku kuchennym kilku posiłków),
  • gotowania na parze,
  • smażenia.

Produkty Venice, oprócz tego, że są bardzo wytrzymałe, wyróżniają się również tym, że zapewniają zdrowe gotowanie i smażenie. Posiłki gotowane/smażone w garnkach zachowują swoje wartości odżywcze. Jedzenie zatem, pomimo obróbki termicznej, jest pełnowartościowe. Garnki Venice sprawiają, że kuchnia staje się zdrowa. Są idealnym rozwiązaniem, dla osób które dbają o dietę i zdrowe jedzenie. Zdrowe jedzenie równa się zdrowa dieta. A zdrowa dieta wpływa na nasze ogólne samopoczucie.

Garnki Venice oprócz walorów użytkowych i funkcjonalnych są niewątpliwie garnkami, które wyróżniają się eleganckim wyglądem. W czasie produkcji dba się o każdy szczegół, co nadaje garnkom wyjątkowości. Elegancja, styl, klasa i prostota. Pięknie wyglądają w każdej kuchni. Z garnków Venice korzystają zarówno wybitni kucharze, jak i gospodynie domowe. Nadają się również jako wyjątkowy prezent. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent na: wesela, rocznice ślubu, imprezy jubileuszowe itd. garnki Venice doskonale się sprawdzą.

Garnki Venice posiadają pokrywy z uchwytami, które nie nagrzewają się w czasie gotowania/smażenia. Pokrywy mają wbudowany termometr, dzięki któremu na bieżąco można kontrolować temperaturę wewnątrz naczynia. Są zatem funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu. Garnki Venice nadają się do użytkowania na każdej kuchence (gazowej, elektrycznej, indukcyjnej, płyty ceramiczne, palniki szklane i halogenowe). Doskonałe do każdego domu!

Dodatkowe walory garnków Venice:

  • 9-cio warstwowe dno. Takie dno to zapewnienie utrzymania ciepłej temperatury posiłków przez bardzo długi czas oraz zapewnienie równomiernego poddania obróbce termicznej gotowanych/smażonych posiłków.
  • Garnki Venice to synonim zdrowego jedzenia. Potrawy gotowane w garnkach są pełnowartościowe i nie tracą swoich walorów odżywczych.
  • Garnki Venice posiadają 20 letni okres gwarancji, co tylko świadczy o ich wysokiej jakości!

Koszt zakupu garnków Venice 

Cena za komplet garnków Venice waha się od około 7 000  zł do 8 000 zł. Na rynku pojawiło się dużo podróbek towaru Venice Pearl Collection, które są dostępne co prawda w tańszych cenach, ale nie są to produkty oryginalnej produkcji. Repliki zatem będą gorszej jakości, nieporównywalnej do oryginalnych produktów.

Garnki Venice to produkty premium. Przeznaczone do każdej kuchni. Funkcjonalne, eleganckie i bardzo wysokiej jakości. Jeżeli nie masz jeszcze w swoim domu garnków Venice, to czas najwyższy, żeby je nabyć. Gwarantowana jakość przez 20 lat! Garnki Venice Pearl Collection to obecnie najlepsze garnki jakie są dostępne na rynku. Garnki Venice to odpowiedź na zapotrzebowania każdej kuchni i każdego, nawet najbardziej wymagającego klient. Marce zaufało już bardzo wielu klientów, zaufaj i Ty!

Dodaj komentarz